,

HTC One V Battery – Versioni origjinal ne shitje


Brandi: HTC

Modeli: One V

Materiali: Plastike ekologjike

Kapaciteti: 1500 mAh

Lloji i baterise: Li-ion

Voltazhi/tensioni: 3.8 V

1,090L

HTC One V Battery – Versioni origjinal

HTC One V Battery – Versioni origjinal ne shitje

  • 100% Origjinale
  • Me microchip i cili garanton jetegjatesi te baterise dhe parandalon mbingarkimin
  • Zgjedhja me e mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar dhe te demtuar
  • Me sistem mbrojte dhe sigurie
  • Bateria duhet te rimbushet 4-6 ore para perdorimit
  • Mund ta perdorni edhe si bateri rezerve ne mometin qe ajo ekzistuese eshte shkarkuar
  • Rezistente ndaj konsumit
SKU: bateri-HTC-One V Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat