,

Huawei C 5720 Battery Original – High Quality New Replacement


990L

HUAWEI C 5720 – Battery – Original

Huawei C 5720 Battery Original – High Quality New Replacement

  • Kjo bateri zevendesuese ka nje mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Me sistem mbrojte dhe sigurie
  • Bateria duhet te rimbushet 1.5 – 3 ore para perdorimit
  • Mund ta perdorni edhe si bateri rezerve ne mometin qe ajo ekzistuese eshte shkarkuar
  • Siguri dhe cilesi e certefikuar nga MSDS, CE,RoHS dhe FCC
  • Kapaciteti: 1750 mAh
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Tensioni: 3.7 V
SKU: bateri-huawei-C 5720 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat