,

HUAWEI U8500 Genuine Battery – Versioni me i mire Online


Brandi: Huawei

Modeli: U8500

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 1100 mAh

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Tensioni: 3.7 V

Certefikime: CE

990L

HUAWEI U8500 – Genuine Battery

HUAWEI U8500 Genuine Battery – Versioni me i mire

  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Rimbushet shpej dhe konsumohet shume ngadale
  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Integruar me microchip qe rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin
  • Sistem IC mbrojtes
SKU: bateri-huawei-U8500 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat