,

HUAWEI Y360 Rechargable Battery – Versioni me i mire ne shitje


990L

HUAWEI Y360 – Battery

HUAWEI Y360 Rechargable Battery – Versioni me i mire

  • Dizenjuar per telefonat Huawei Y 330
  • Projektuar me nje michrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Sinkronizohet ne menyre perfekte me telefonin tuaj
  • Me te njejtat dimensione si bateria ekzistuese
  • Tensioni: 3.7 V
  • Zgjedhja me per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Lloji: Li-Ion
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
  • E certefikuar nga CE dhe FCC
  • Kapaciteti: 1730 mAh
SKU: bateri-huawei-Y360 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat