,

Humidifier | Kupe elektrike per freskine e ajrit | Bli Online


  • Model: KFB-001.
  • Materiali: ABS, pa BPA.
  • Dimensionet : 90 x 90 x 130 mm.
  • Tension : 5V.
  • Kapaciteti i kupes: 300ml.
  • Sasia e mjegullës: Rreth 25ml ne ore.
  • Fuqia : 7w.

1,390L

 HUMIDIFIER MINI AIR PER FRESKINE E AJRIT

Humidifier mini air eshte nje kupe elektrike perbere prej materialit te plastikes pa BPA.

Me dizajn shume kompakt dhe praktik i cili ju jep mundesine qe ta merrni kudo me vete.

Paisja lidhet me USB-ne me paisjet e tjera elektrike me ane te te cilave furnizohet me rryme elektrike.

Produkti zbut e ajrin dhe nuk lejon ajrin e ambinetit qe te thahet, ku ky i fundit shpesh here eshte i demshem per ju sepse edhe papasterti edhe baktere te cilat nuk jane ne te mire te shendetit tuaj.

Mjafton te hidhni uje ne te edhe ta keni ndezur per ta vendosur ne funksion.

E freskon ajrin tuaj duke e nxjerre ujin ne formen e mjegulles.kupe kafeje plastike bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Marka: Humidifier.

Model: KFB-001.

Materiali: ABS, pa BPA.

Dimensionet : 90 x 90 x 130 mm.

Tension : 5V.

Kapaciteti i kupes: 300ml.

Sasia e mjegullës: Rreth 25ml ne ore.

Fuqia : 7w.

Bli Online | Prosit Online vetem ne iBuy.al

SKU: K-200720-081 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

freskuese ajri

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat