Hurry Bolt Work – Elektrik 2 ne 1 multifunksionale


 • Permasat: 13,5 cm (Gjatësia) x 6cm (Gjerësia) x 19.5cm (Lartësia)
 • Drite e forte per pune, ecje, per kamping etj
 • Powerbank per te karikuar telefonin tuaj ne rast emergjence.
 • Materiali: Plastike
 • Lloji i ndricimit: LED
 • Ndricon deri ne 58 ore

1,290L

LLAMPE PORTATIVE PER NE PUNE

Kete pajisje mund ta perdorni ne ambjente te ndryshme si p.sh ne garazh, ne kopshte, ne vende te tjera ne rast se nderpritet energjia elektrike ne shtepi.

Mund te gjeni hapesire perdorimi ne ambjente te jashtme te punes me nje efikasitet te larte qe ka ky produkt per te lajmeruar punimet ne rruge, kur shkoni per kamping, per barbeque apo ne aktivitet te ndryshme natyrore.

DRITE PUNE LED MULTIFUNKSIONALE

Drita portative mund te karikohet me ane te kabllos, qe eshte e pajisur edhe me 3 modalitet te ndryshme sipas nevojes suaj. Mund te karikoni telefonin tuaj ne ras emergjence fal drites LED qe ka produkti.

Teper rezistente ndaj kushteve te veshtira te motit qe lejon perdorimin e saj pa limit. Me nje bateri rezistente qe zgjat deri ne 5 deri ne 6 ore me ngarkese te plote, mund te zgjase edhe me shume nese zgjidhni nje ndricim te ulet.

Me nje dizajn eko-miqesore qe perbehet me tre lloji ndricimi te ndryshem.

Teper e lehte dhe praktike per ta marre me vete kudo qe shkoni sidomos ne ambjente te jashtme.

CILESITE KRYESORE: WORK LIGHT produkt online iBuy.al

 • Marka: Hurry Bolt
 • Modeli: HB 9707A
 • Drite pune
 • Materiali: Plastike
 • Lloji i ndricimit: LED
 • E pershtatshme per aktivitete natyrore
 • Permasat: 13,5 cm (Gjatësia) x 6cm (Gjerësia) x 19.5cm (Lartësia)
 • Bateria: Litium
 • Butoni on/off
 • Peshon 500g
 • Sherben dhe si power bank
 • Punon 5 deri ne 6 ore

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: HB-9707A Kategori:
Pesha1 g/kg
color

Black & Green

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat