, ,

Ibrik caji modern 3.5L – Whistling Kettle


1,990L

IBRIK CAJI MODERN 3.5L – WHISTLING KETTLE

Cajnik me material çeliku inox të nivelit të lartë, i cili mund të rezistojë ndaj ndryshkut.

Lehtë për tu mirëmbajtur dhe pastruar.cajnik per sobe 3.5 litra ibuy al

Bilbili automatik është mjaft i lartë, kështu që ju mund të dëgjoni bilbilin me shumë zhurmë në sfond.

Bilbili në këtë kazan çaji çeliku do të tërheq vëmendjen tuaj ndërsa jeni të përqendruar në punët e shtëpisë, filma ose lojëra në të njëjtën kohë.

Trupi i ibrikut miraton parimin e modelit të ciklit termik, i cili  nxehet në mënyrë të barabartë dhe zvogëlon kohën e pritjes.

Gjithashtu kapaku vetë-mbyllës ofron një vulë 100% për të rritur efikasitetin e vlimit.

Shkalla e lartë e çelikut të pandryshkshëm është e përshtatshme për çdo burim nxehtësie duke përfshirë gazin, elektricitetin.

Dorezë jo rrëshqitëse, rezistente ndaj nxehtësisë dhe e rehatshme, projekti i hapjes së dorezës e bën më të lehtë , duke shmangur dëmtimin nga avulli i nxehtë, rrëshqitjen dhe derdhjen e ujit.

I veshur me bojë rezistente në temperaturë të lartë, nuk zbehet, pastrohet lehtë.

Ibrik sobe me aliazh zinku dhe dorezë najloni, përfundim i butë me veshje gome.

Karakteristika

Kapaciteti 3.5 litra

Shtypni butonin për të hapur grykën për derdhjen e cajit.

Hapja e madhe e bën të lehtë mbushjen dhe pastrimin e kazanit.

I shkëlqyer per te servirur cajin.

Ideale për ju që të bëni pijen tuaj të preferuar të nxehtë, duke përfshirë çaj të nxehtë dhe kafe, shije  të çajit tuaj të preferuar bimor ose jeshil në vetëm disa minuta.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Ibrik caji modern 3.5L - Whistling Kettle Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat