, ,

Ilac per Lythat IL-33 – Produkt Mjekesor Online


  • Aplikimi:
  • Ky medikament eshte i pajisur me nje tub ne brendesi te tij, permes te cilit vendoet nje pike ilaci mbi lyth
  • Kjo metode ndiqet cdo dite per nje periudhe te caktuar kohe, derisa lythi te thahet dhe te bjere
  • Nuk duhet ta perhapni ne vende te tjera te lekures
  • Mos ferkoni syte me duart me ilac
  • Lani mire duart me uje te bollshem
  • KUJDES! Ilaci ka ne permbajtje 3 lloj acidesh, dhe nese nuk tregoheni te kujdeshem dhe te vendosni IL-33 ne vendin e lythave, mund te shkaktoni plage te tjera ne trup. Nuk rekomandohet per grate shtatzena dhe nenat qe ushqejne femijet me gji

2,050L

Ilac per Lythat IL-33 – Produkt Mjekesor Online

Ilac per Lythat IL-33 – Produkt Mjekesor Online

IL -33, i  hedhur ne treg nga ekspertet turk ne Stamboll, eleminon dhe zhduk lythat. Largoni keto shenja ne lekure qe pervec se aspak estetike, shkaktojne shume dhimbje

Mediakmenti eshte pershatatur per te hequr lythat nga qafa, gjoksi, stomaku, duart, faqet dhe ne pjese te tjera te trupit, qe mund te sjellin probleme serioze ne shendetin e njeriut

I pershtatshem per cfaredo lloj lekure, per perdorim te jashtem

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Ilac per Lythat-IL-33 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Produkt mjekesor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat