, ,

Imilab Security Camera A1 – Kamer vezhgimi

Xiaomi

6,500L

IMILAB SECURITY CAMERA A1 – KAMER VEZHGIMI

I pajtueshëm me aplikacionin shtëpiak XIAOMI IMILAB A1,  ka një kamerë të re mbikëqyrjeje.

Gjithashtu integron funksionin e monitorimit të foshnjës. Një avantazh i këtij modeli është se ai siguron hapësirë ​​ruajtëse  të pakufizuar ne icloud.kamer vezhgimi per ambiente te brendshme ibuy al

Kjo do të thotë se mund të përdoret pa një kartë microSD.

Nëse akoma dëshironi që videot të jenë “private”, mund t’i ruani ato në vend në një kartë microSD (mbështetje deri në 256 GB) ose në NAS.

Për shkrepje natën me cilësi të mirë, kamera eshte e pajisur me një LED infra të kuqe prej 40 940 nm, i cili siguron shikueshmëri deri në 10 metra.

Fotosensori mund të shkrepë me 3 megapiksel, rezolucion të plotë HD dhe të rrotullohet automatikisht deri në 360 gradë nga aplikacioni.

Këndi i shikimit të lentes është 110 gradë. Di të zbulojë kur një foshnjë qan dhe ruan automatikisht videon dhe dërgon një njoftim në telefon.

Meqenëse është një kamerë rrotulluese, ajo mund të vendosë të ndjekë çdo objekt që shfaqet në plan ose transmetohet vetëm kur zbulon lëvizjen e njeriut.

Xiaomi IMILB A1 është e pajisur me mikrofon dhe altoparlantë, duke siguruar kështu mundësinë për të dëgjuar tinguj në afërsi të vendit ku është instaluar ose për të komunikuar me njerëzit në dhomë.

Nga këndvështrimi im, përparësia e tij më e madhe është ruajtjane icloud.

Versioni i ri i updateuar 2304 * 1296 ofron cilësi më të mirë të fotos.

Me 6 drita IR të integruara 940nM nuk do të shqetësoheni më nga shkëlqimi i kuq gjatë errësirës.

Teknologjia me të gjitha ngjyrat gjithnjë krijon një imazh shumëngjyrësh me cilësi të lartë në kushte drite të dobëta, të tilla si në një dhomë me ndriçim të dobët.

Me algoritme të përparuar, kamera e sigurisë IMILAB A1 mund të zbulojë objekte në lëvizje, të gjurmojë automatikisht dhe të kapë lëvizjen e tyre. Ndërsa shpërndani njoftimin dhe regjistrimin e videos në kohë reale.

Karakteristika

Marka: IMILAB

Modeli: A1-CMSXJ19E

Materiali: ABS

Pixel: 3 MP

Rezolucioni: 2304×1296

Hapja: F / 2.1

Këndi i lentes: 110 °

LED: 6 PC 940nm

Ruajtja: Karta SD (Deri në 256 g)


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Imilab Security Camera A1 Kategori: , ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat