,

Impulse Sealer per mbylljen e cantave edhe qeseve – Bli Online


  • Paisje per izolimin e qeseve edhe cantave.
  • Material prej hekuri.
  • E pershtatshme me doren tuaj.
  • Per perdorim shtepiak edhe profesional.
  • E lehte per t’u levizur.

2,890L

IMPULSE SEALER PER QESET EDHE CANTAT

Impulse Sealer sherben per te mbyllur te gjitha llojet e qeseve apo canatave te hapura.

Komadohet lehtesisht me dore edhe mund te perdoret nga te gjithe pasi ofron edhe siguri ne perdorim.

impulse sealer online iBuy al
PAISJE ELEKTRONIKE PER MBYLLJEN E QESEVE

Gjatësia e kapeses per te mbyllur cantat apo qeset eshte deri ne 8 inç, me gjerësi në 2 mm dhe trashësi 0.3 mm.

Materiali perberes i struktures se ketij produkti eshte prej hekuri .

Ai pershtatet shume lehte me doren tuaj edhe nuk do ta keni aspak te veshtire per ta perdorur.

Gjate punimit ehste i sigurt edhe nuk shkakton dridhje apo lekundje.

Mundesia mbyllese e saj kap kapacitetin mbi 10000 canta ose qese te llojeve te ndryshme.

Rezistente ndaj mbinxehjes.

Fuqia 20 Watt  kurse tensioni duhet te jete 220 deri ne 240 Volt.

Permasat e paisjet jane 380 mm x 157 mm x 101 mm.

Bli Online vetem ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim 

SKU: Impulse sealer Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat