-14%

Intex Easy Set – Pishine me filter per familjen tuaj


  • Pishine per ta vendosur ne ambjentin e shtepise tuaj
  • Mund te instaloni filter
  • Mund te laheni sebashku
  • Shume argetuese per femijet edhe pjestaret e familjes
  • I disponueshem ne ngjyren blu

8,490L 9,900L

PISHINE FAMILJARE INTEX 3.05m

Nese nuk keni mundesi te largoheni me pushime verore se nuk keni kohe te mjaftueshme per te bere pushimet ideale. Ne ju japim zgjidhjen qe femijet edhe anetaret e familjes tuaj te argetohen e te notojne ne ditet e nxehta te veres.

PISHINE PER TE GJITHE FAMILJEN

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise suaj. Ne kete menyre ju argetoheni vete edhe njekohesisht edhe femijet tuaj qe mos te merziten duke ndenjur ne shtepi.

Nje model familjar teper i pershtatshem per gjithe familjen ku ka hapesire te mjaftueshme per te qendruar njekohesisht disa persona.

Me nje material rezistente dhe te qendrueshem ndaj cdo demtimi qe mund te shkaktohet ne kete pishine. Pishina ideale per t’u vendosur ne oborrin e shtepise dhe per t’u perdorur nga e gjithe familja.

SPECIFIKAT   Pishina Intex produkt online iBuy.al

  • Permasa: 305 x 76cm
  • Shume e lehte per tu fryre
  • Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit
  • Mund te paloset lehtesisht

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha1 g/kg
LLoji

Pishine

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat