iPhone 11 Pro 256GB – SmartPhone Best Price Bli Online


Ka dale ne treg ne 25 tetor 2019

Super teknologji dhe dizanj unik

Parametra te fuqishem dhe aplikacione inovative

1 vit Garanci

135,400L

iPhone 11 Pro 256GB – SmartPhone Best Price Bli Online

iPhone 11 Pro 256GB – SmartPhone Best Price Bli Online

Permasat

 • Gjatesia: 144.0 mm
 • Gjeresia: 71.4 mm
 • Lartesia: 8.1 mm
 • Pesha: 188.0 gr

Ekrani

 • Lloj shfaqje: Super Retina XDR OLED capacitive touchscreen
 • Numri i ngjyrave: 16M
 • Rezolucioni: 1125 x 2436 pixels, 19.5:9 ratio
 • Madhësia e ekranit: 5.8 inç
 • Densiteti i pixels: 458 pixel
Menyra e përdorimit – Me prekje

Memoria

 • Memorie e brendshme: 256 GB
 • Memorie RAM: 4 GB

Lidhjet

 • 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • 3G: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • 4G: LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 11(1500), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 21(1500), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 30(2300), 32(1500), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)
 • WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, hotspot
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • NFC: Po

Kamera

 • Rezolucioni i Kamerës Parësore: 12 MP, f/1.8, 26mm
 • Tiparet e Kamerës Parësore: Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)
 • Cilësia e Videos:2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps
 • Rezolucioni i Kamerës Dytësore: 12 MP, f/2.2, 23mm (wide)
 • Cilësia e Videos Dytësore:2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps
 • Regjistrim Video: Po

Karakteristika te tjera

 • Sistemi operativ: iOS 13
 • Procesori: Apple A13 Bionic (7 nm+)
 • Modeli CPU: Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)
 • GPU: Apple GPU (4-core graphics)
 • Matësi: Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer. Siri natural language commands and dictation
SKU: H-iPhone 11 Pro-256GB Kategori:
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat