,

iPhone 6s Original Battery – Bateri Rezerve MOXOM


1,290L

iPhone 6s Original Battery – Bateri Rezerve MOXOM

iPhone 6s Original Battery – Bateri Rezerve MOXOM

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 6s
  • Kapaciteti: 1715mAh
SKU: bateri-moxom-iphone6s Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat