Apple iPhone X i perdorur Grade A – 64GB – Black

Apple

Telefoni ne gjendje shume te mire

Cmim i arsyeshem

Cilesi e garantuar

59,500 L

iPhone X 64GB – Black

Apple iPhone X i perdorur Grade A ne shitje

Smartphone iphone X nje telefon gjigand ne doren tuaj. Epoke e re teknologjike nga prodhuesit me te fuqishem smartphone Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ iOS 11.1.1, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral). Funksionon me Chipset Apple A12 Bionic (7 nm).  Memorje 3GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone X ka nje ekran Super Retina OLED me rezolucion pikselash te larte.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 12MP+12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2716mAh.

Specifikat 

Permasat | 143.6*70.9*7.7mm
Pesha | 174g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Rezistent ndaj ujit me IP67
Ekrani | 5.8inch Super Retina OLED
OS | iOS 11.1.1, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A11 Bionic (10 nm)
CPU | Hexa-core 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral)
GPU | Apple GPU (three-core graphics)
RAM | 3GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie | 7MP
Bateria | Li-Ion 2716mAh
Apple iPhone X i perdorur ne gjendje te shkelqyer ne shitje ne Ibuy.al !
SKU: iphone X used black Kategori:
Pesha 0.2 kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat