, ,

Iron Steam – Hekur Sonifer 1600Watt

Sonifer

3,490L

IRON STEAM – HEKUR SONIFER 1600WATT

Hekuri portativ Sonifer SF-9073 eshte ajo cka ju duhet, per te hekurosur rrobat tuaja shpejt lehte dhe fare thjeshte.

I pajisur me  furçë e cila heq pluhurin lehtë dhe hekuros pa dëmtuar rroba.

Kujdesuni dhe hekurosni  rrobat e cdo  stine pa veshtiresi, pa i demtuar apo zbehur ngjyrat veshjeve.

Dizajn kompakt dhe elegant, model i holle i cili nuk e lodh doren gjate hekurosjes se rrobave.

Nuk zë  hapësirë, është i lehtë për tu ruajtur dhe marre me vete ne pushimet tuaja.

Nxehet ne shume pak sekonda duke ju dhene mundesine te hekurosni shpejt rrobat tuaja por njekohesisht te kurseni dhe energjine elektrike.

Fale kapacitetit te rezervuarit të ujit 150ml ky hekur eshte ne gjendje të hekurosë më shumë rroba.

Karakteristikagarment steamer sonifer sf 9073 online shop ibuy al

Fuqi 1600 Watt

Kapacitet 150 ml

Pajisur me buton per ndezjen e tij

AC230V 50Hz 1600W

Koha e ngrohjes 20 sekonda

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6971184584904 Kategori: , ,
brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat