Jastek udhtimi me ajer

Te ndryshme

Jastek me ajer

I qendrueshem

I rehatshem

Praktik dhe i leehte

Pastrohet lehtesisht

990L

JASTEK UDHETIMI ME AJER

Jastek udhetimi i cili ofron komoditet dhe rehati duke marre drejtimin e kokes dhe qafes tuaj.

Tashme mund te udhetoni te qete pa u shqetesuar aspak per dhimbjet e qafes , mund te relaksoheni madje edhe mund te flini ne to.

Eshte nje shoqerues i domosdoshem per udhetime.

I pershtatshem per udhetime : me autobus , makine ,aeroplane ,tren etj.

Bere nga materiali i mendafshit e bene teper te rehatshem dhe aspak shqetesues per lekuren.

Nuk keni perse te shqetesoheni per higjenen pasi mund te pastrohet lehtesisht , veshja e jastekut mund te hiqet dhe lahet me uje te paster.

Eleminon djersitjen dhe nuk krijon  irritime ne lekure.

Vjen me nje dizajn klasik te rrumbullaket, teper i lehte, i bute dhe i rehatshem.

Jasteku i udhëtimit perdoret lehtesisht.

Fryhet per  30-60 sekonda duke shtypur vazhdimisht pompen e ajrit te integruar.

Shtypni valvulen e shkarkimit për disa sekonda dhe pastaj mund ta shfryni.

Jasteku per qafen me ajer i palosshem dhe praktik mund te merret lehtesisht me vete pa u shqetesuar per hapesiren ne cante ose valixhe.

Lehteson ne menyre efektive barren mbi shpatulla, shpine dhe qafe dhe eliminon lodhjen.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

SKU: Jatek-udhetimi-me-ajer Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat