Jesopb – Furce pastruese per enet e kuzhines


  • Ideuar per te pastruar enet e kuzhines.
  • Nuk demton cilesine e eneve.
  • Funksionon duke ushtruar presion mbi te.
  • Gjendet ne dy ngjyra.
  • Shume efikase edhe e shpejte.

350L

JESOPB-FURCE PASTRUESE PER ENET E KUZHINES

Nese jeni lodhur duke perdorur duart tyre edhe i keni ato ne gjendjen me te keqe, atehere s’keni pse ta demtoni me lekuren tuaj pasi iBuy.al sjell per ju mjetin i cili do t’i jape fund te gjithe kesaj.

Jesopb eshte nje furce e cila heq cdo papasterti te eneve tuaja pa i demtuar ato.

Nuk krijon asnje gervishtje apo demtim ne siperfaqen e tyre.

Ajo eshte e perbere nga materiali i plastikes dhe najlonit shume cilesore mbi te gjitha shume rezistente ndaj konsumimit.

Mjafton te shtypni butonin i cili ndodhet ne strukturen e saj edhe ajo do te filloje menjehee pastrimin e saj.

Furcen e vini ne funksion duke shtypur vetem butonin qe ndodhet ne strukturen e saj edhe menjehere ai do te filloje pastrimin e eneve.

Ajo eshte ideuar nga nje doreze e butë, e rehatshme dhe pa rrëshqitje.furce pastruese ene kuzhine bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Ideuar per te pastruar enet e kuzhines.

Nuk demton cilesine e eneve.

Funksionon duke ushtruar presion mbi te.

Shum efikase edhe e shpejte.

Gjendet ne ngjyren jeshile edhe gri.

Blerje Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire !

SKU: K-200720-032 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
color

Yellow

LLoji

Furce per enet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat