Jig Saw – Makineri elektrike per lemimin e drurit dhe metaleve


  • Fuqia 500Watt.
  • Shpejtësia 500 deri ne 3000 rpm.
  • Thellësia qe kryen per materialin e drurit eshte 55 mm.
  • Thellesia qe kryen per materialin metal 6mm.
  • Ideaur per shpimin edhe lemimin e siperfaqeve.

3,000L

JIG SAW MACHTIG PER DRURIN EDHE METALET

Makineria elektrike shpuese Jig Saw Machtig eshte ideaur per lemuar materiale te cilat kane perberje prej metali edhe druri.

Ajo ju bene saktesime te jashtezakonshme ne lemimin apo shpimin e ketyre materialeve

Makine Jig Saw eshte e perbere me sistem mbrojtes i cili nuk lejon qe ajo te vazhdoje punen nese mbinxehet edhe fiket ne menyre automatike.

Makina nuk prodhon dridhje te cilat mund ta bejne te pamundur per t’u menazhuar nga ju si edhe gjithashtu nuk leshon zhurme motorrike e cila te jete shqetesuese per te tjeret.

Pajisur me drita LED te cilat ndricojne siperfaqen ne te cilen jeni duke punuar.

Ajo mbart edhe nje ventilator pluhuri te integruar qe pastron siperfaqen qe ju te mos e ndaloni punen ne asnje moment.

Dizajni i gomuar në mënyrë ergonomike në dorezën e sipërme siguron një komoditet dhe kontroll më të madh te saj.

Materiali prej gome ne dorezen e tij e bene te pamundur te rreshqase nga dora juaj.

SPECIFIKATVegel pune jg saw machtig bli online iBuy al

Ideuar materialet prej druri edhe metali.

Fuqia 500Watt.

Shpejtësia 500 deri ne 3000 rpm.

Thellësia e drurit të prerë prej 55 mm.

Thellesia e prerjes per metalet eshte 6mm.

Shpjetesi te rregullueshme.

Material plastike dhe gome.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Lire.

SKU: Jig Saw Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

makineri lemuese per siperfaqet

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat