,

JZ-1088E | Aparate degjimi elektronik per veshet


  • Materiali : ABS
  • Madhesia e produktit : 51.5x15x9.5mm
  • Fitimi i zerit: 50db
  • Frekuenca: 300-4000Hz
  • Zhurma e hyrjes: 30db
  • Tensioni: DC 1.5V Aktual: 4mA

2,200L

APARATE DEGJIMI PER VESHET 

Me kete pajisje ju do e keni me te lehte te degjoni njerezit kur ju flasin. E pershatshme per personat qe kane humbur degjimin natyral. Aparati i degjimit perbehet nga nje mikrofon, perforcues edhe nje marres.

PER PERSONAT QE KANE PROBLEME ME DEGJIMIN

Nje zgjidhje ideal per gjithe perdoruesit qe kane nje humbje te rende te degjimit ose e kane kanalin e veshit te vogel. Me nje tub te holle edhe nje veshore qe pershtatet per veshin ju mund te degjoni tingujt qe arrijn tek veshi.

Mund te kontolloni volumin e mund ta ndryshoni sipas deshires tuaj. E disponueshme me dy bateri dhe me tre veshore  te madhesive te ndryshme sipas vesheve.

Mund ta vendosni ne menyre te lehte mbrapa veshit qe mos te dukeni qe keni nje pajisje te tille. Me nje peshe te lehte ku mund te rregulloni volumin e degjimit.

SPECIFIKAT

Materiali: plastike ABS

Dimensioni e produktit: 51.5x15x9.5mm

Presioni i zerit maksimal: 125dB + 4dB

Frekuenca: 300Hz deri ne 4000Hz

Tensioni : 1.5 V

Lloji i baterise : Bateria AG13

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim. 

SKU: ECC-20620-026 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aparta degjimi

color

Bezhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat