, , , ,

Kabell Scart RCA – Konvertues i adaptorit AV

Te ndryshme

  • Lidhet me paisjet elektronike dalese ose hyrese.
  • Materiali prej plastike edhe bakri.
  • Percues i imazheve te qarta ne TV tuaj.
  • Prodhon cilesi te paster dhe super te kthjellet te zerit.
  • Kerkon instalim te thjeshte.

299L

KONVERTUES S SCART

Ky adaptor S SCART përmban 3 porta hyrese me ngjyra fono (RCA).

Mjet ideal per percueshmerine e sinjalave video /Audio.

Sinjalet SVHS (S-Video) janë me cilësi super të lartë,ndaj edhe ky konvertues eshte me i kerkuari nga te gjithe.

Mundeson lidhjen me TV-ne dhe kutite qe mbartin lojera elektronike te ndryshme, DVD player dhe video player.

Ajo e transferon videon permes lidhjve RCA pervec lidhjes me S-Video.

Projektuar edhe per aparatet fotografik.rgb scart tv dvd online iBuy al

Perfekt per cilesine me te mire te marrjes se sinjalit.

SPECIFIKAT

Lidhjet : 3 x RCA / Fono Woman + S-Video Woman në SCART Man.

Funksionon njesoj si origjinali.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Permasat : 59 * 50 * 22 mm.

Me gjatesi kabulli : 2 m.

Ideale per TV, projektore etj.


Realizo blerjen tend online vetem ne iBuy.al me cmimin me te mire.

Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Konvertues

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat