, ,

Kabell USB Remax – Platinium Type C – Micro

Remax

490L

Kabell USB Remax Platinium RC-044A

Kabell USB Remax – Platinium Type C – Micro

Fishe USB Remax micro per telefona me porte karikimi type C. Gjatesia e tij 1 metra mundeson fleksibilitet ne perdorim.  I projektuar me  material teper cilesor dhe fleksibel, i durueshem, i pa ngaterrueshem gjate perdorimit. Cilesohet si nje kabllo i shpejte ne karikim dhe transmetim te dhenash.
 
Specifikimet | Kabell Remax
 
Marka: Remax
Modeli: RC-044A
Lloji: Fishe Type c
Gjatesia: 1 meter
Dalja: 5V/ 2.1A
Materiali: TPE
Ngjyra: E bardhe, e zeze, gold.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: usb-kabell-remax-type-c-mikro-platinium Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat