,

Kabull Universal – High Speed To HDMI Cable

Te ndryshme

  • Kabllo HDMI me shpejtësi të larte.
  • Punon me HDTV, kamera dixhitale / kamera, MP3 player dhe pajisje të tjera HDMI.
  • Dizajn kompakt dhe i lehtë.
  • Mbështet kabllo HDMI 1.0 – 1.4v.
  • Gjatësia e kabullit: 10 metra.

1,000L

KABULL UNIVERSAL HDMI

Lidhni laptopin me TV-ne apo edhe ndonjë projektor për të parë filma në një ekran më të madh me ane te kabullit HDMI.

Ai mbështet audio dhe video me definicion të lartë, ku videot arrij rezolucionin deri ne 1080p.

Lejon shpejtesi transmetimi deri ne 5 GB per sekonde.

Ky kabull ju lejon qe te keni lidhje interneti midis paisjeve te shumta pa pasur nevoje per nje kabull te vecante Ethernet.

Portat hyrese janë të veshura me are për të siguruar transferimin absolut dhe efektiv të sinjalit.

Kabullin mund ta perdorni per perdorim shtepiak por edhe profesional si psh ne teatro, kinema etj.

Përdoret vetëm për pajisjet që mund të nxjerrin njëkohësisht sinjale dixhitale audio dhe video , sinjal video të përbërë nga av (cvbs) dhe sinjale stereo audio l/r.

Përçuesi i praruar prej ari siguron transferim optimal të sinjalit.

Siguron një lidhje dixhitale të pakompresuar midis pajisjeve elektronike të konsumerit si xBox, PS3,DVD player, set-top kutitë.

Siguron video dixhitale dhe audio dixhitale me definicion të lartë.fishe per sinjale te forta hdmi blerje online iBuy al

SPECIFIKAT

Kabllo zgjatuese HDMI.

Pershtatet me DVD, HDTV, projektorë, marrës A / V etj.

Pesha: 5,57 oz / 158 g.

Ngjyra: E zezë.

Sinjalet e video-ve : deri ne 1024 x 768 pixel rezolucion.

Gjatësia e kabllit: 10 m.

Material plastik.

 

Bli Online ne iBuy.al – Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: fish-HDMI Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Red and Black

LLoji

Fish HDMI

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat