,

Kacavide elektrike pa kabell X-Power – Screwdriver Online


SPECIFIKA

 • KCS12A-S11B
 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: E kuqe
 • Pesha: 300g
 • Madhesia:  45 x 200 mm
 • Frekuenca: 50 / 60Hz
 • Torift rrotullues: 8nm
 • Shpejtësia pa ngarkese: 200rpm
 • Tensioni : 6V
 • Diametri maksimal i vrimes se punimit: 6.35 mm
 • Rrotullimi: Birectional
 • Fuqia: 4 x bateri AA
 • Shpejtësia: 200r / min
 • Torift rrotullues maksimal: 3 Twist

1,490L

Kacavide elektrike pa kabell X-Power – Screwdriver Online

Kacavide elektrike pa kabell Profesionale – Kacavid X-Power – Screwdriver Online

Kacavide ne permasa te vogla, e projektuar per perdorim shtepiak dhe riparime te vogla

Shpejtesia e larte rrotullimi, plot 200 rrotullime ne minute

Vidhos vidat ne menyre automatike, mjafton ta drejtoni ne vendin e duhur

E lehte dhe komode ne perdorim, pa kabllo

E pajisur me 11 koka te levizshme, me funksione te ndryshme dhe me cilesi te larte

Me shtrirje fleksibel

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kacavide elektrike pa kabell-X-Power Screwdriver Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Vegla pune

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat