,

Kafe Jeshile per Diabetiket Furkan – Produkt Online


  • Perberesit: Kafe e Gjelbërt 80%, Sena, Rozemarine, Nettle, Kamomil, Funda, Fennel
  • Perdorimi:
    15 minuta pasi keni ngrene vaktin ushqimor, ne 150 ml uje te vluar hidhet nje luge kafe dhe lihet per rreth 3-4 minuta , me pas perzihet dhe eshte gati per ta konsumuar.
  • Rekomandohet te konsumohet 2 here ne dite

1,750L

Kafe Jeshile per Diabetiket Furkan – Produkt Online

Kafe Jeshile per Diabetiket Furkan – Produkt Online

Kafja jeshile redukton nivelin e sheqerit ne gjak te personat qe vuajne nga diabeti ose semundja e sheqerit. Ky eshte rezultat i studimit te fundit te Shoqates Amerikane te Kimisteve.

Perberesit aktive te Acidit Klorogjenik ne kafen jeshile, pengojne Glukozen 6-fosfataza ne qeliza, dhe yndyrat perdoren per krijimin e energjise, ne vend qe te ruhen në trup

SKU: Kafe Jeshile per Diabetiket-Furkan Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat