,

Kafe me bustina Italiane – Cafee Gallitelli Espresso 150 cope


150 BUSTINA GALLITELLI CLASSICO

4,000L

Kafe Express Italiane – GALLITELLI

Kafe me bustina Italiane – Cafee Gallitelli Espresso 150 cope

  • Gallitelli Classico
  • Kremoze, e shijshme dhe me aromen e sofistikuar te kafes tradicionale
  • Produkt 100% italian, atje ku prodhohet kafja me e mire ne te gjithe boten
  • Paktimi vjen me 150 bustina
  • Ne bustina kafja eshte 100% higjenike, ju nuk jeni ne kontakt te drejtperdrejte me te
  • Konservon shijen e kafes te sapo bluar
  • Bustinat nuk ndotin ekspresin dhe nuk shkaktojne rremuje dhe papasterti ne kuzhine
  • Paketimi permban 100 kapsula
  • Perzierje me me një arome te pasur dhe intensive
SKU: kafe ne bustina-gallitelli classico-150 cope Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bustina kafeje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat