Kafe me Kapsula 100 cope – Coffee Capsules Nespreso Online


  • Kafe kremoze, e shijshme dhe me aromen e sofistikuar te kafes tradicionale
  • E vendosur ne kapsula, ajo eshte 100% higjenike, ju nuk jeni ne kontakt te drejtperdrejte me kafen
  • Konservon shijen e kafes te sapo bluar
  • Kapsulat nuk ndotin ekspresin dhe nuk shkaktojne rremuje dhe papasterti ne kuzhine
  • Paketimi permban 100 kapsula
  • Perzierje me me një arome te pasur dhe intensive

3,890L

Kafe me Kapsula 100 cope – Coffee Capsules Nespreso Online

Kafe me Kapsula 100 cope – Coffee Capsules Nespreso Online

Cilesore dhe e shijshme per te gjithe adhuruesit e kafes

E paketuar ne kapsula, kjo kafe kremoze dhe me arome tradicionale te kafes, eshte ideale per tu konsumuar ne mengjes ose pas nje dite te ngarkuar  pune

I merrni ne pune dhe shijoni kurdo shijen e kafes origjinale dhe cilesore

SKU: Kafe me Kapsula 100 cope- Nespreso Kategori:
LLoji

Kapsula kafeje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat