,

Kalorifer Fuego me vaj – Ngrohes elektrik Fuego OH52-13FW

Fuego

Specifika teknike

  • Marka: Fuego
  • Modeli: OH52-13FW
  • Fuqia: 2500W
  • Me rrota: Po
  • Timer: Jo
  • Me 13 ndarje

9,500L

Kalorifer Fuego me vaj – Ngrohes Elektrik  OH52-13FW

Kalorifer me vaj per ngrohje – Fuego Radiator per ngrohje – Kalorifer ne shitje

Ngrohese Fuego qe funksionon me vaj dhe ofron nxehtesi dhe ngrohje maksimale

Mbyllje automatike e nxehtesise, e cila ofron siguri dhe shmang cdo incident dhe pakujdesi te mundshme.

Kur perberesit ne brendesi te  Fuego OH52-13FW Radiator mbinxehen, kaloriferi fiket ne menyre automatike.

Perse duhet te zgjidhni ngrohesin elektrik oh52-13FW?

Permasa dhe dizajn kompakt , me 13 ndarje siguron ngrohjen perfekte per cdo shtepi.

I mbushur me vaj, kjo paisje eshte projektuar te kurseje ne maksimum energjine elektrike

Pajisur me celes, per te kontrolluar dhe rregulluar fuqine ngrohese ne cdo kohe

I lehte,  ju do mund te transportoni lehtesisht nga nje dhome ne nje tjeter, permes 4 rrotave te integruar ne paisje

Ky ngrohës  nuk shkakton zhurme ne ambient teksa e ngroh ate ne menyre te njetrajtshm.

Termostati i rregullueshëm sipas deshires tuaj per ngrohtesi apo ajrim te ambientit.

Kaloriferi ka mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter.

Ditet e ftohta do të jene më të ngrohta për të gjithë familjen dhe të afermit, ju duhet të ngrohtesine qe meritoni.

Mund të perdoret ne shtepi, zyra e të tjera ambiente te ftohta.

Ekonomike, projektuar per te kursyer maksimalisht energjine elektrike.

kalorifer me 13 ndarje ngrohes fuego online ibuy alNuk keni pse te shqetesoheni pasi vaji ne brendesi ne kete kalorifer per ngrohje  eshte i sigurt dhe nuk rrezikon te derdhet.

Me nje ndarje prej 13 pjesesh do te keni ambient te ngrohte ne cdo kohe.

Prodhim i gjigandit Fuego

Pervecse ngroh ajrin si kalorifer, sherben gjithashtu dhe si ventilator  per shperndarjen e ajrit.

Nuk do shqetesoheni per zhurma shqetesuese, pasi kaloriferi punon ne menyre te qete pa krijuar zhurma apo ajer te rende.

Mund ta levizni kudo fale prakticitetitte modelit te tij, me rrota levizese.

Shume i pershtatshem per ditet e ftohta te dimrit.

Specifika

Fuqia 2900W

Fuqia: ventilator 2500 W + 400 W

Numri i brinjëve 11

Ngrohje e shpejtë

Termostat i rregullueshëm

Operacion i qetë

Mbrojtja nga mbinxehja

Treguesi i llambës

Hapësira e mbështjelljes së kabllit të kyçjes

Tensioni: 220 – 240 V, 50/60 Hz


Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kalorifer me vaj-Fuego OH5213FW Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kalorifer

brands

Fuego

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat