,

Kalorifer Fuego me vaj – Ngrohes Bli Online


Specifika teknike

  • Marka: Fuego
  • Modeli: OH52-13FW
  • Fuqia: 2500W
  • Me rrota: Po
  • Timer: Jo
  • Me 13 ndarje

9,500 L

Kalorifer me vaj – Fuego OH52-13FW Ngrohes Bli Online

Kalorifer me vaj per ngrohje – Fuego Radiator Bli Online

Funksionon me vaj dhe ofron nxehtesi dhe ngrohje maksimale

Mbyllje automatike e nxehtesise, e cila ofron siguri dhe shmang cdo incident dhe pakujdesi te mundshme: Kur perberesit ne brendesi te  Fuego OH52-13FW Radiator mbinxehen, kaloriferi fiket ne menyre automatike

I mbushur me vaj, kjo paisje eshte projektuar te kurseje ne maksimum energjine elektrike

Pajisur me celes, per te kontrolluar dhe rregulluar fuqine ngrohese ne cdo kohe

I lehte, e transportoni lehtesisht nga nje dhome tek tjetra permes 4 rrotave te integruar ne paisje

Nuk shkakton zhurme ne ambient teksa e ngroh ate ne menyre te njetrajtshme

Vaji ne brendesi ne kete kalorifer per ngrohje  eshte i sigurt dhe nuk rrezikon te derdhet

Prodhim i gjigandit Fuego

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kalorifer me vaj-Fuego OH5213FW Kategori: ,
Pesha 0.5 kg
LLoji

Kalorifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat