,

Kamer GoPro profesionale me ekran LCD – SJ4000

SJCAM

9,900L

KAMER GOPRO PROFESIONALE ME EKRAN LCD – SJ4000

Kamer GoPro profesionale SJ4000 e cila ofron kualitet 12 mega pixel per shkrepjen e fotove dhe
regjistrim te videove 1080P.

Lente me kend shume te gjere siguron cilesi te shkelqyer te imazhit me ngjyra reale dhe saktesi te larte.

Dizajn kompakt dhe me peshe te lehte IP68 i papershkueshem nga uji deri ne 30m per fotografi nen uje.

Gopro SJ4000 Kamer webi me ekran LCD

Gopro SJ4000 perdoret jo vetem si nje kamer profesionale per foto dhe video por edhe si nje kamer webi.

Fale portes USB ju lejon te transferoni pamjet ne kompjuter dhe ta perdorni ate me funksionin e nje kamere webi.

Pasi te beni fotot tuaja rishikojini ato ne ekranin LCD 2 inch te kameres.

Kamera ka te integruar bateri litium-jon te rikarikueshme  900mAh.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120736 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

SJCAM

color

Black

LLoji

Kamer dixhitale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat