, ,

Kamer sigurie Imilab – IP Camera

Xiaomi

5,500L

KAMER SIGURIE IMILAB – IP CAMERA

Njoftim për të qarë të foshnjës & rrotullim 360 gradë.

Rezolucioni FHD (1080P) jep cilësi të shkëlqyeshme të figurës.

Vizioni i natës pa shkëlqim, hapja e diafragmës 940m LED me infra, 10M distancë e dukshme.

Vizioni i natës me ngjyra të vërteta edhe në dritë të ulët, mbajeni ngjyrën e plotë edhe në 100 lumen.

Vendosni Kamera Smart Xiaomi IMILAB kudo në shtëpinë tuaj dhe monitoroni aktivitetin në majë të gishtave tuaj.

Funksioni i ndërveprimit zanor dhe cilësia e shkëlqyeshme e imazhit ju lejon të lidheni me familjen tuaj në distancë. Shtëpia juaj është në telefonin tuaj tashme.

Zbulimi njerëzor i AI, njoftimi njerëzor zvogëlon 70% paralajmërim të padobishëm dhe transferim video, më të saktë.

 Kodimi H.265 mund të ruajë dhe transferojë video me cilësi të njëjtë me Madhësi 50%. – Mi Home APP, duke regjistruar videon në kohë reale.

 Mënyra ruajtjeje: hapësiracloud storage, karta Micro TF Maks. 64 GB, hapësira ruajtëse NAS.

Duke mbuluar një zonë të gjerë të horizontit 355 gradë & vertikale 95 gradë me funksionin e zmadhimit dixhital 4X për mbulimin e plotë të shtëpisë tuaj.

Kështu që thjesht shijoni imazhe të rrjedhshme dhe më të qarta të videos!

Karakteristika

IMILAB IP Kamera

Mi Home App

WiFi Security Camera CCTV

Kamera HD 1080P


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: kamer imilab Kategori: , ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat