, ,

Kamera Mini Kids 1080P


5,000L

KAMERA MINI KIDS 1080P

Kamera dixhitale me modalitete te shumta te fotografive dhe videove, caktimin e datës, luajtje etj.

Video HD prej 2.1080p me kualitet dhe  përmirësim te imazhit krahasuar me kamerat e tjera për fëmijë.

Gjithashtu është një dhuratë e përkryer për djem ose vajza.  Punon me bateri te rikarikueshme, prej litiumi me kapacitet 600mAh.

Kamera dixhitale e fëmijëve eshte e perbere nga material silikoni të butë jo-toksik, miqësor ndaj mjedisit, i cili është rezistent ndaj goditjeve dhe i qëndrueshëm.

Suporton kartë microSD deri ne  32 GB.

Madhësia kompakte prej 100 * 70 * 50mm dhe  pesha prej vetëm 80g e bejne kete kamer akoma me ideale per vogelushet tuaj. Mund ta merrni kudo me vete per te ruajtur kujtimet me te bukura.

Karakteristika

Madhësia e ekranit: 2.0 inç

Lloji i ekranit: ekran me ngjyra IPS

Rezolucioni i fotografisë: 1920 * 1080

Rezolucioni i videos: 4608 * 3456

Zgjerimi maksimal: memorie 32G

Gjuhët e mbështetura: kineze, angleze, kineze, japoneze, ruse, spanjolle, frënge dhe 20 gjuhë të tjera shumëkombëshe

Materiali: silikoni

Ngjyra: Blu, Rozë

Lloji i baterisë: Bateri litiumi polimer

Kapaciteti i baterisë: 600mAh

Koha e karikimit: 2 orë

 

SKU: Kamer per femije Kids fun digital camera Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat