Kamera Xiaomi Fimi Palm 2


19,990L

KAMERA PALM 2 GIMBAL

Xiaomi Fimi Palm 2 është aparat fotografik i i domosdoshem pasi imazhet e shkrepura jane te jashtëzakonshme.

Ka një kamerë të shkëlqyer 4K Ultra HD me një kënd shikimi prej 128 gradësh që i bën imazhet me të qarta.

Kamera suporton Slow Motion, 3x Zoom dhe Timelapse, qe videot tuaja do të jenë edhe më spektakolare. Kamera mund te fiksoje nje person dhe ta mbaje fokusin tek ai.

Fimi Palm 2 shkrep imazhe 4k me 30 korniza për sekondë (fps) dhe imazhe 2,7 k dhe Full HD 1080p me 60 korniza për sekondë. Mikrofoni anulon zhurmën, audio gjithashtu tingëllon e pastër dhe pa zhurmë shtesë në sfond, si era ose zhurma të tjera.

Gimbal i integruar në Xiaomi Fimi Palm 2 është një Gimbal me 3 boshte me algoritëm stabilizimi LOS të gjeneratës së tretë që ofron imazhe të qetë. Ai përmban sensorë me saktësi të lartë që analizojnë çdo lëvizje dhe e mbajnë imazhin drejt. Ky kombinim i stabilizimit fizik dhe dixhital jep imazhe unike në çdo situatë.

Sensori i permiresuar me cilësi video 4K

Pamje jashtëzakonisht të qëndrueshme falë Gimbal me 3 boshte me sensorë precizion.

Mënyra të ndryshme regjistrimi duke përfshirë Zoom, Slowmotion dhe Timelapse.

Jetëgjatësia e baterisë deri në 308 minuta falë baterisë 2600 mAh.

Fimi Palm 2 perfekt për vlogger ose influencues.

Fale cilesise se larte dhe videove 4k kjo kamer eshte perfekte per vloger ose influencers. Kamera ka një dorezë ergonomike që mbahet rehat në çdo pozicion. Doreza është e integruar me kontrolle të ndryshme si një levë që lëviz kamerën dhe një buton regjistrimi. Me butonin ju mund të bëni selfie. Fimi Palm 2 peshon gjithashtu vetëm 145 gram, kështu që është e lehtë për t’u përdorur për të rinj dhe të moshuar! Përveç kësaj, pajisja e dobishme përmban gjithashtu mund te montohet mbi nje trekëmbësh.

Rezistente dhe ofroj jetegjatesi ne perdorim

Falë baterisë 2600 mAh, mund ta përdorni pajisjen për 308 minuta me një karikim të plotë. Janë më shumë se 5 orë xhirime pa ndërprerje! Pajisja paloset shumë thjeshte dhe për këtë arsye është e lehtë për t’u marrë me vete në rrugë. Me mbështetjen e Wi-Fi, ju mund të shkarkoni ose luani pamjet në telefonin tuaj në rrjetet Wi-Fi 2,4 ose 5 Ghz me shpejtësi te larte.

 

SKU: i223455 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
Përmasa3 × 2 × 12 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat