,

Kanatiere dobesimi per femrat – Hot Shapers


 • Kanatiere brezi me dy menyra mberthime
 • Mund te rimodeloni belin tuaj
 • Mund ta vishni cdo dite
 • Mundeson humbjen e peshes
 • Cilesi e garantuar

1,200L

KANATIERE DOBESIMI 

Kanatiere per dobesimin e trupit te cdo femre per ta veshur gjate aktiitete te ndryshme sportive ose fizike qe mund ti beni ne shtepi. E projektuar per tu pershatur me te gjitha kostumet e trajnimit ose edhe mund ta vishni siper rrobave qe i perdorni ne perditshmerin tuaj.

KORSE PER FEMRA – WOMEN’S VEST

Korse per femra teper perfekte per tu veshur nga cdo femer sidomos pas lindjes se nje femije qe eshte periudha qe ndihen sikur kane shtuar shume peshe. Me kete korse qe ka funksioni e humbjes se peshes edhe rimodelimin e trupit tuaj, ku te dukeni te bukura e teper elegante gjithmone.

Kjo korse ndihmon shume ne djegien e yndyrnes se barkut, dhjamit qe formohet rreth tij, duke krijuar keshtu nje barke te holle e teper terheqes se syrin e njerezve kur ju shohin. Kete gje korseja e realizon duke rritur temperature e trupit te njeriut qe sjell djersitjen deri ne tre here gjate dites.

E perbere me nje zinxhire qe mundeson te qendroji e fiksuar pas trupit pa e demtuar lekure ose te kapet pas rrobave.

SPECIFIKAT

 • Perbehet me dy menyra mberthimi
 • Material15%
 • polyester 70%
 • neopren 15% naylon
 • Mundeson humbjen e peshes dhe forminin e trupit te rregullt
 • Rekomandohet te lahet me dore
 • E disponueshme ne ngjyre te zeze

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-018 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kanatiere

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat