,

Kanatiere per dobesimin e trupit te meshkujve – Hot Shapers


  • Ju ndihmon te bini nga pesha
  • Material teper cilesor
  • Rekomandohet te lahet me dore
  • Masa te disponueshme
  • Ne ngjyre te zeze

1,200L

KANATIERE PER DOBESIM 

Kjo kanatjere eshte shume e pershtatshme per te gjithe trupat e meshkujve qe duan te duken elegant. Mund ta vishni gjate perdorimit te perditshem, ju ofron nje komoditet ne trupin tuaj.

KANATIERE – HOT SHAPERS

Kanatieria eshte e krijuar nga materiali i Neotex i cili rrit temperaturen e trupit duke shkaktuar djeresistjen e tij i cili sjell edhe humbjen e peshes te trupat e meshkujve.

Mund ta perdorni per ta veshur ne palester, kur beni aktivitet te ndryshme sportive ose per ushtrime fizike.

Ju mund ta mbani veshur edhe kjo pajisje do e kryeji funksionin e vet.

Kjo kanatiere ndihmon qe t’ju dhuroje nje barke te holle e te dukeni shume te bukur e terheqes nga femrat

SPECIFIKAT 

  • Kanatieria ju  ndihmon ne bini ne peshe
  • Material: Neotex
  • Krijon belin e holle, muskuj dhe barkun qe deshironi
  • Heq yndyrnat e teperta
  • Sugjerohet qe perdorimi i kantaieres te shoqerohet me nje diete te shendetshme

Bli Online ne iBuy.al  dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-017 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat