,

Kapak per tasa ushqimesh – Food Cover Shitje Online


  • Kapaket vijne ne madhesi te ndryshme per t iu pershtatur eneve dhe tasave te me madhesi te ndryshme
  • Jane projektuar dhe ndertuan ne forme rrethore dhe me siperfaqe te lemuar dhe te shtrire per tu perputhur ne menyre perfekte me ene, gota dhe ene te pjerreta ku ushqimi rrezikon te derdhet lehtesisht
  • Material silikoni cilesor qe e mban ushqimin e shendetshem dhe te fresket
  • Mbulojne tasa dhe ene me forma dhe madhesi te ndryshme, te tilla si: ene qelqi, kavanoze, kanace ushqimore etj
  • Jane te lehta per tu pastruar dhe praktike per tu marre kudo me vete
  • Perdoren edhe per te ngrohur ushqimin ne mikrovale, fale rezistences qe kane ndaj nxehtesise

1,190L

Kapak per tasa ushqimesh – Food Cover Shitje Online

Kapak per tasa ushqimesh – Food Cover Shitje Online

Seti i kapakeve vjen ne 6 madhesi te ndryshme, ideale per tasa dhe ene te shumellojshme

Rezistente ndaj temperatures se nxehte dhe te ftohte

Me material silikoni te cilesise se larte dhe miqesor me mjedisin

Kompakte, perpthen mire me tasat dhe enet e ushqimeve

Ideale per te mbajtur te fresketa  dhe plot leng ushqime si: supen, recelin, sallatat, bostanin, pjeprin frutat dhe perimet e coptuara apo te ngrira

Porosit Online ne iBuy.al

Pesha0.3 g/kg
LLoji

Kapak Silikoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat