,

Tasa qelqi me kapak silikoni – Red Cherry Food Cover


  • 5 cope
  • Materiali: Silikon
  • Ngjyra: E kuqe
  • Forma rrethore
  • Rezistente ndaj nxehtesise dhe te ftohtes nen 0 grade Celcius

890L

TASA QELQI ME KAPAK SILIKONI –  RED CHERRY

Kapak Silikoni – Red Cherry Food Cover Bli Online

Puthiten mire me enet dhe tasat duke e mbajtur ushqimin gjithmone te fresket, larg kontaktit me mjedisin

Rezistente ndaj temperatures se nxehte dhe te ftohte

Kompakte

Material silikoni cilesor qe e mban ushqimin e shendetshem dhe te fresket

Ideale per te mbajtur te fresketa dhe plot leng ushqime si: supen, recelin, sallatat, bostanin, pjeprin frutat dhe perimet e coptuara apo te ngrira

Te pershtatura per tepricat e shijshme dhe me vlere te ushqimeve – Nuk keni pse hidhni ne mbeturina tepricat ushqimore dhe brumin e bere tepert, mund ta riperdorni ne nje tjeter gatim te shijshem

5 kapak ne nje paketim te vetem

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kapake Silikoni-Red Cherry Food Cover Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kapake Silikoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat