Karikues 6V 1A – Adaptor Universal – Bli Online

Gjendje:

32 ne stok


800L

32 ne stok

KARIKUES 6V 1A – ADAPTOR UNIVERSAL

Përshtatës i furnizimit me energji me cilësi të lartë AC / DC 6V 1A.

Model inovativ  dhe me cilësi të lartë.

Efikasitet i lartë dhe konsum i ulët i energjisë. I ndërtuar me material cilesor për nje performancë të gjatë.

Mbrojtje nga mbitensioni i, temperatura dhe qarku i shkurtër.

I përshtatshëm në përdorim per aparat tensioni Belsk. Mund ta perdorni gjithashtu per karikimin e makinave apo bicikletave elektrike te femijeve.

Voltazh  1A 2A 3A .  Me prize amerika dhe europiane.

Fuqia 6V 1A.

 

Karakteristikat:

Adaptor 16V 1A

100V – 240V AC për ngarkuesin DC

Hyrja: 100V-240V 50 / 60Hz

Dalja: DC 6V 1A / 1000MA

Përshtatësi i daljes: 5,5 mm x 2,5 mm (2,1 mm – 2,5 mm)

Gjatësia e kabllit: rreth 90 cm

Lidhës adaptori: pozitiv (+) brenda. Jashtë negative (-)

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 201096 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat