, ,

Karikues Audio Baseus L60 – Type C 3.5 mm AUX


Specifika

 • Brandi: Baseus
 • Modeli: L60
 • Dimensionet: 125 x 20 x 8 mm
 • Pesha: 25 g
 • Type C
 • Materiali: Nejlon i thurrur + aliazh alumini

1,190L

KARIKUES AUDIO BASEUS L60

Karikues Audio Baseus L60 – Type C 3.5 mm Bli Online

 • Karikoni telefonin tuaj dhe degjoni muzike me kufjet ne te njejten kohe
 • Ju mund te komandoni fillimin e muzikes, ndalimin e saj, ulni dhe ngrini volumin permes kufjeve
 • Kompakt dhe praktik
 • Me cip inteligjent te integruar i cili siguron tinguj te qarte dhe te paster.  Pa shkeputje dhe interferime
 • Material i qendrueshem dhe rezistent ndaj perkuljes
 • Dalje AUX 3.5 mm
 • Integruar me drite LED e cila qendron e ndezur ne momentin qe telefoni rimbushet me bateri
 • Suporton te gjitha paisjet me porte Type C (Samsung, Xiaomi, Huawei etj)
 • I lehte per tu marre kudo me vete
SKU: karikues audio-baseus-L60 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat