, ,

Karikues celulari per makine me dy porta dalje

Remax

1,290L

Karikues celulari per makine Remax Finchy RC-C103

Karikues celulari per makine me dy porta dalje Lightning dhe Micro

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Remax
Modeli : RC-C103
Hyrje : DC12-24V
Dalje : 5V / 3.4A
Gjatesia : 1m
Materiali : ABS+PC
Karikues makine cilesore, projektuar per te dhene nje performance te shkelqyer.
Dy dalje ne nje kabell
I sigurte per perdorim.

 

SKU: Karikues celulari-per-makine-Remax-Finchy -RC-C103 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat