, , ,

Karikues fast charging – EC 087M


490L

KARIKUES FAST CHARGING – EC 087M

Karikues i shpejte dhe me eficense te larte.

Kurseni kohe dhe shpenzime te teperta me kete fast charger.

Konvertues micro USB për shumicën e pajisjeve Android  dhe powerbank.

Ky kabëll 1 metër ka një karikim të shpejtë.

Ky model karikuesi është i perbere prej  materiali  teli të trashë dhe rezistenca e tij, e cila është bërë nga materiali TPE. 

Gjithashtu, rezistenca e këtij kablli është shumë e lartë ndaj shtrirjes dhe përthyerjeve.

Cilësi e lartë e transmetimit te të dhënave.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat