, ,

Karikues Huawei – Fast Charge 9V 2A


2,500L

KARIKUES HUAWEI – FAST CHARGE 9V 2A

Karikoni shpejt dhe lehte telefonin tuaj me HUAWEI – FAST CHARGE 9V 2A.

Modaliteti i karikimit 9V2A.

E përputhshme me pajisjet smartphone

Marka HUAWEI

Suporton modelet : Google Nexus 5X, Huawei P9, Huawei P9 Plus, Huawei Nexus 6P

Paketimi përfshin një kabëll me energji të plotë USB  Tipi C që ju lejon të karikoni përmes  USB ose ndonjë  burimi tjetër të energjisë nëse nuk jeni pranë një prize muri.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Huawei-fast-charge Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat