, ,

Karikues i shpejte Awei CL 139L

Awei

1,000L

KARIKUES I SHPEJTE AWEI CL 139L

Me dizajn te permiresuar per me shume qendrueshmeri, ofron mbrojtje nga mbingarkimi per baterine e celularit.

Jo vetem karikim i shpejte por edhe transferimi i te dhenave per smartphone me hyrje lightning.

Karikues i shpejte per iphone nga Awei me gjatesi 100cm.

Specifikat :

-Modeli: CL-139

-Material aliazh alumini

-Marka: Awei

-Transferimi i te dhenave

-Fuqia maksimale: 100 W

-Gjatesia e kabllit: 1 meter


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.4 g/kg
LLoji

kabull

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat