,

Karikues laptopi – Baseus Mechanical Eye Six-in-One Smart Hub


5,890L

Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt laptopin duke e mbrojtur baterine. Ky adaptor nuk e ekspozon baterine ndaj rrezikut dhe demtimit

Dizanj modern dhe kompakt, keni mundesine ta merrni kudo me vete.

3 Porta USB 3.0, gje qe ju lejon te shtoni aksesoret e jashtem ne laptopin tuaj, te tille si: tastiere, mouse, hard drive, U-disk etj.

Me fuqi te larte 60 Watt, e mban laptopin tuaj ne cdo kohe te ngarkuar me bateri

Transferoni ekranin e smartphonit tuaj ne ekranin e madh te kompjuterit me rezolucionin HD deri ne 4K. Ideal per te pare filma apo per te prezantuar projekte ne konferenca te ndryshme.

Drita LED e integruar tregon statusin e paisjes.

Me material TPE dhe aliazh alumini eshte rezistent ndaj nxehtesise dhe siguron nje shperndarje te shpejte te rrymes.

SKU: karikues laptopi-baseus-mechanical eye Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat