,

Karikues laptopi – Baseus Type C Notebook Adapter 10 in 1


10,800L

Karikues laptopi – Baseus Type C

Karikues laptopi – Baseus Type C Notebook Adapter 10 in 1 – Bli Online me lire se kudo dhe kurdo ne iBuy.al

Karikoni laptopin shpejt dhe ne menyre te sigurt, duke e mbrojtur maksimalisht baterine  e tij

Me 10 porta ne 1 kabell te vetem

Lidhet me TV permes portes HDMI

Lidhet me projektor permes portes VGA

Lidhet me internet me porte RJ45

Lidhet me kufje me porte audio 3.5mm

Lidhet me aksesore te jashtem si tastiera, mouse dhe diskun Hardware permes 3 portave USB 3.0

Secila porte eshte e integruar me cip inteligjent qe siguron nje performance te shkelqyer dhe te shpejte

Material alizah alumini rezistent ndaj nxehtesise

Dizenjuar per te gjithe laptopet Type C dhe te gjitha sistemet e operimit (perjashtohet XP-64 Bit dhe Linux)

Kursen energjine elektrike

Suporton hapesire per Karte Memorie

Me baze mbeshtetese prej silikoni

SKU: karikues-laptopi-baseus-type-c Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat