, , ,

Karikues makine Carkit TWS


3,900L

KARIKUES MAKINE CARKIT TWS

Model multifunksional jo vetem karikues per telefonin tuaj, por Mp3 Player, mbajtes telefoni, karikues i kufjeve airpods.

Pershtatet me modele telefonash nga 4 inch deri 6,5 inch. Mjafton ta vendosni telefonin ne bazen e karikuesit dhe ai do ta karikoje ate shume shpejt.

Karikim i shpejtë 10W i përshtatshëm për shumicën e telefonave.

Beni thirrje telefonike apo degjoni muziken tuaj te preferuar nderkohe qe karikoni telefonin me Wireless Charger TWS.

Projektuar me nje dizajn te  qëndrueshem, në mënyrë qe telefoni te jete i sigurte dhe mos rreshqase.

Mbajtes universal me material silikoni antirreshqites.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Wireless charger TWS Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat