,

Karikues Makine LED – Baseus Golden Contactor


890L

Karikues Makine LED – Baseus Golden Contactor

Karikues Makine LED – Baseus Golden Contactor Bli Online me cmime konkurruese ne iBuy.al

Karikoni ne makine telefonin ose tabletin shpejt dhe ne menyre te sigurt

Me 2 porta USB mund te karikoni 2 paisje njekohesisht. Ky adaptor nga branid Baseus suporton te gjithe telefonat celulare SMART dhe paisjet dixhitale.

Me material te qendrueshem nga aliazhi i aluminit, rezistent ndaj nxehtesise, tensionit te larte dhe qarkut te shkurter.

Dizanji modern dhe drita LED rrotull tij e ben kete adaptor te pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve

SKU: karikues makine-baseus-golden contactor Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat