,

Karikues makine me 2 Porta – PiBlue UP-11 USB Car Charger


690L

Karikues makine me 2 Porta – PIBLUE UP-11

Karikues makine me 2 Porta – PiBlue UP-11 USB Car Charger Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

Me 2 porta USB , karikoni 2 telefona njekohesisht

Me cip inteligjent qe lejon shperndarjen e rrymes ne menyre te shpejte dhe efikase

Pershtatur edhe per rimbushjen me bateri te paisjeve tuaja dixhitale, nderkohe qe ju drejtoni te qete automjetin

Universal, suporton te gjithe smartphonet e markave dhe modeleve te ndryshme

Ne permasa te vogla, nuk ze hapesire dhe e mbani gjithmone ne sediljen e makines

Material rezistent ndaj renies, temperatures dhe nxehjes

SKU: karikues-makine-piblue-up11 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat