,

Karikues makine me drite LED – Baseus Rocket Dual USB Ports


990L

Karikues makine – Baseus Rocket Dual USB

Karikues makine me drite LED – Baseus Rocket Dual USB – Porosit Online me lire se kudo ne iBuy.al

  • Pajisur me 2 porta USB
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Integruar me cip interligjent shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • Me drite LED qe ndeicon ne erresire
  • Permasa kompakte, ideal per tu mbajtur gjithmone me vete
  • Universal, suporton te gjithe smartphonet, tabletet dhe paisjet dixhitale qe kane fishe USB
  • Shpejtesi e larte e rimbushjes
  • Material rezistent dhe i qendrueshem
SKU: karikues makine-baseus-rocket Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat