,

Karikues me 1 porte USB WK Design – Full Speed Series


490L

Karikues me 1 porte USB – WP-U63

Karikues me 1 porte USB WK Design – Full Speed Series ne shitje me lire se kudo ne iBuy.al

Rimbushni telefonin ose paisjet tuaja dixhitale shpejt dhe ne menyre te sigurt, sidomos gjate nates duke shmangur cdo incident te papritur me rrymen elektrike.

Me nje porte USB, ky adaptor eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e telefonave SMART.

Dizenjuar me material rezistent ndaj goditjes dhe nxehtesise. Me permasa ideale per ta marre kudo me vete.

SKU: karikues-wk design-wpu63 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat