,

Karikues me 10 porta USB – Quick Charger Blerje Online


10 Porta USB

Hyrja: AC 100-240V

Dalja: DC 5V

Permasat: 74 x 80 x 74 mm

Pesha: 295 g

Gjatesia e kabllit: 1.5 m

2,690L

Karikues me 10 porta USB

Karikues me 10 porta USB – Quick Charger Blerje Online ne iBuy.al

  • Karikoni 10 paijse/telefone shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • Dizenjuar me cip inteligjent , shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet. Karikoni telefonin gjate nates, pa u frikesuar per incidente te papritura
  • Me 10 porta USB
  • I shpejte
  • Material rezistent dhe i durueshem ndaj zjarrit
  • Dizanj modern i kombinueshem me cdo ambient te shtepise
  • Me standartet europiane te rrymes dhe tensionit
SKU: karikues me 10 porta Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat