,

Karikues me 2 porta – Hoco Wall Charger Dual USB Ports


 • Brandi: Hoco
 • Modeli: C47A
 • Me 2 porta USB
 • Pesha: 40g
 • 2 Ngjyra: Gold dhe Silver
 • Dimensionet: 59 x 36 x 26mm
 • Hyrja: 100-240V 50/60Hz 0.4A Max
 • Dalja USB 1: 5V/2.1A
 • Dalja USB 2: 5V/2.1A
 • Materiali: ABS

690L

Karikues me 2 porta – HOCO – C47A

Karikues me 2 porta – Hoco Wall Charger

 • Karikon 2 paisje ose telefona njekohesisht pa harxhuar energjine elektrike
 • Me 2 porta USB
 • Shpejtesi e larte e rimbushjes
 • Bateri qe zgjat
 • I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
 • Dizan modern, i pershtatshem me cdo ambient te shtepise ose zyres
 • Praktik dhe komod – e merrni kudo me vete
 • Material rezistent ndaj nxehtesise dhe temperatures
 • Per rimbushjen e smartphonit/tabletit
 • Suporton te gjithe smartphonet Samsung, iPhone, iPad, Xiaomi, HTC, Huawei, MP3, MP4, Player PSP me porte USB
 • Me cip inteligjent, nuk demton baterine e telefonit
 • Certefikuar nga FCC, CE, dhe ROHS
SKU: karikues-hoco-C47A Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat